317 Locustdale Loop Shenandoah, VA 22849
Sold

  317 Locustdale Loop Shenandoah, VA 22849

Sold on 04/27/2026
$350,000 (USD)
3
BED
3
BATH
2,848
SQFT
Sold Date:
04/27/2026
Taxes
$2,755(2022)
Lot Size
0.34 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
2007

Sharon Daniels, Coldwell Banker Premier
Victoria "Tori" Foor, Coldwell Banker Premier
Bought with
Ryann Clay Thomas, Funkhouser Real Estate Group
Source
BRIGHT IDX
Last checked May 18 2026 at 4:38 PM EDT
Bathroom Details
  • Full Bathrooms: 2
  • Half Bathroom: 1
Stories
  • 3
Living Area
  • 2,848 sqft

Listing Price History

Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Dec 10, 2025
Price Changed
$389,000
-2%
-$6,000
Oct 19, 2025
Price Changed
$395,000
-8%
-$34,900
Aug 26, 2025
Price Changed
$429,900
-2%
-$10,000
May 23, 2025
Price Changed
$439,900
-2%
-$10,000